“Këngë me tjetër nivel”

Këtë vit ka qenë më shumë aktiv se herëve të tjera.

Seven Saraqi ka sjell disa këngë radhazi, madje, bëri bashkëpunime me emra të njohur të skenës, siç janë Tuna dhe Argjentina Ramosaj, shkruan Ballkani.info.

Por, duket se ka ardhur koha për këngë solo.

Seveni në Instastory ka hedhur një fotografi ku tregoi se kënga e radhes do jetë një këngë në një tjetër nivel.

Se çka do na sjell ai, presim të shohim./Ballkani.info/