Modelja

Kendall uron Kim Kardashian për ditëlindje me disa foto të pa publikuara më parë

Sot Kim Kardashian feston ditëlindjen e saj.

Kim Kardashian një prej emrave më të përmendur në mbarë botën feston ditëlindjen e 39-të dhe për këtë ditë asaj nuk i kanë munguar urimet..

Së fundmi ishte Kendall ajo që uroi yllin televiziv për 39 vjetorin e lindjes.

Ajo shkroi “Urime ditëlindja motër” në imazhet e ndara të cilat i përkasin viteve të adoleshencës së Kimit e cila shihet duke mbajtur në duar motrën e saj.

loading…