“Kemaili” ka ndryshuar aq shumë, nuk njihet në imazhin e fundit

Zemrat e publikut shqiptar i mori me rolin e “Bali Beut” në serialin “Shekulli Madhështor”.

Më pas, aktori turk, Burak Ozcivit arrit të bëhet nga më të preferuarit në serialin “Kara Sevda” ku kishte rolin e Kemailit, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo tani që kjo seri ka përfunduar, aktori ka ndryshuar shumë në pamjen e tij.

Burak ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me flokë të rritura dhe me një stil krejt tjetër, që vështirë të njihet./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Bqw3zXqlrpg/?utm_source=ig_web_copy_link