Këngëtari

Kelvis vjen me këngë të re

Kelvis ka publikuar projektin e ri muzikor.

Gjatë orëve të para reperi ka publikuar këngën e tij më të re të cilën e ka titulluar ‘Trend’, dhe e ka kompletuar edhe nga ana vizuale duke i punuar edhe klipin.

Këtë këngë Klevisi është kujdesur për tekstin e këngës, teksa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Granit Gashi & Dardy.