Modelja

‘Kelly në Paris’/ Modelja e njohur feston 41-vjetorin e lindjes

Modelja  njohur, Kelly Brook, feston sot 41-vjetorin e lindjes. 

Kelly ka publikuar në Instastory disa foto të tortës që i kanë përgatitur, ku shihet një kukull e vogël prej çokollate ndërsa në shkrimin sipër tortës shkruhet “Kelly në Paris”.

Kujtojmë modelja ka pozuar pak kohë më parë e veshur me bikini ngjyrë blu për kalendarin e saj për vitin 2021.

Me gjoksin në plan të parë dhe me linjat trupore seksi, bukuroshja në intervistë tha se tashmë ndihej rehat nën lëkurën e saj.

“Rreth të njëzetave isha shumë ambicioze dhe po e jetoja jetën në maksimum, duke kaluar një kohë të mrekullueshme.

Në të tridhjetat e mia isha shumë e stresuar për për t’u bërë me fëmijë, për t’u martuar, se ku isha në lidhje me karrierën dhe se ku do të jetoja.

Në të dyzetat çdo gjë është më mirë, ju jeni gjallë, keni gjetur një punë dhe keni një të dashur”, – u shpreh modelja.