Modelja

Kejvina, thjesht e bukur

Kejvina Kthella ka vazhduar me postimin e fotove interesante në Instagram.

Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto ku paraqitet tepër seksi derisa është duke bërë ushtrime në paletër.  

Për bukuroshën, sot u shkrua se ka një afinitet për një lidhje me njërin nga pjesëmarrësit në emisionin “Përputhen”, Beartin.  

Mediat kanë raportuar sot për një shoqëri të këtyre dy të fundit në rrjetet sociale ku ata kanë filluar që ta përcjellin njëri-tjetrin.

Kujtojmë që Kejvina është njëra prej modelëve dhe bukurosheve më të kërkuara jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj.

@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram
@Kejvina Kthella/Instagram