Modelja

Kejvina Kthjella në lidhje dashurie me këngëtarin nga Kosova

Komentet e shumta pozitive nuk munguan dhe të gjithë e komplimentonin modelen për format e saj mjaft tërheqëse.

Mirëpo të gjithë vëmendjen e mori komenti i Seven Saraçi-t të cilit i janë bërë syte zemra kur ka parë videon.

Dyshja disa kohë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përfolën për një lidhje të mundshme, mirëpo Kejvina i hodhi poshtë këto thashetheme.

Megjithatë komentet e tyre me zemra lënë vend akoma për dyshim.