Modelja

Kejvina Kthella tregon dukjen e saj kur ishte e vogël

Tashmë është njëra nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo vetëm.

Fjala është për Kejvina Kthellën, e cila për publikun u bë e njohur qysh nga paraqitja e saj si velinë në emisionin, “Xing me Ermalin”.

Që nga atëherë, biondja ka arritur të mbledh një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Me këtë rast, ajo është mjaft aktive dhe publikon imazhe e video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Por këtë herë, bukuroshja shqiptare ka vendosur të sjellë një imazh nga fëmijëria, derisa tregon pamjen e saj kur ishte e vogël.

“Kejvina e vogël”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Ndryshe, modelja Kthella tash e një kohë është zhvendosur në Itali, për të vazhduar me projekte të reja televizive.

loading…