Modelja

Kejvina kthella pozon sexy, Ermali e ngacmon me komentin e tij

Ajo është një nga modelet më të komentuara në median rozë.

Kejvina Kthella ka posuar mjaft sensuale teksa përgatitet për të realizuar puntatën e fundit të vitit të ri.

Kjo pozë provokuese ka tërhequr dhe vëmendjen e Ermal Mamaqit i cili nuk ka qëndruar pakomentuar.

‘Yll je bo’ shkruan Ermali.