Rrugë

Kejvina Kthella del si mos më keq në rrugë

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka befasuar me ndryshimin e saj më të fundit.

Kejvina Kthella ka posuar në Inststory një foto ku duket se ka vënë peruke të gjata bionde dhe aspak nuk mund të njihet prej fansave të saj.

‘ Atë dal kshu sonte?? Si mendoni juu?’ ka shkruar Kejvina krah fotos se saj. Kjo ka qenë një shaka e modeles, pas nuk u pa gjëkundi kështu veç këtij postimi.