Modelja

Kejvina Kthalla shijon pushimet në Itali, publikon imazhe ku thekson tiparet e bujshme trupore

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është ndër më të komentuarat në rrjet.

Kjo për shkak të informacioneve që ajo shpërndan rreth jetës dhe karrierës, e po ashtu edhe pozave provokuese që merr.

Së fundmi bukuroshja bionde është parë duke shijuar pushimet në Itali, ndërsa edhe pozat nuk munguan nga atje.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kejvina është parë atraktive duke marrë poza para kamerës.

Në rend të parë ajo ka vënë tiparet e bujshme trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe.

Postimi padyshim që mori me mijëra pëlqime, përfshirë edhe komente që përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej.