Modelja

Kejvina ia fut “zjarrin” Dubait me fotografitë e fundit

Modelja e njohur, Kejvina Kthella po vazhdon të lë nam sa herë që poston fotografi si brenda ashtu edhe jashtë.

Kësaj here ajo ka zgjedhur që pushimt t’i bëjë në Dubai, aty ku edhe ka nxjerr një set fotografishë shumë të zjarrta, shkruan Ballkani.info.

Për më shumë shikoni dhe shijoni këto super fotografi të jashtëzakonshme të Kejvinës.