Modelja shqiptare

Kejvina e ‘kall’ Dubain me foto bardh e zi veç në këmishë nate

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka vazhduar me postime të nxehta në Instagram

Bukuroshja shqiptare, ka postuar disa foto sonte ku shihet se ka të veshur një këmishë nate dhe nuk ka të veshura jelek.

Të dy fotot modelja i ka realizuar pa ngjyra derisa vënë në pah gjoksin seksi të saj.

Ka disa ditë që Kejvina ishte për pushime në Dubai, derisa ajo ka postuar sonte, pas tri ditëve – gjë që mund të tregojë se ajo është kthyer nga atje.