Prezantuesit

Kejvina bëhet seksi, Ermali bëhet ‘ziliqar’

Kejvina Kthella dita ditës bëhet më e rrezikshme.

Pasi ekspozoi gjoksin e saj të frikshëm në përmasa, tashmë modelja pozon e veshur me bikini të kuqe dhe pamja e saj është mjaft e nxehtë.

‘Më vendos në listën e dëshirave’ shkruan ajo krah fotos. Por pa komentuar nuk mund te rintë Ermal Mamaqi.

‘Hallall, puno ne ktej nga Babruja’ shkruan ai në komentin e tij. Kjo foto ka zgjuar mjaft reagime nga fansat e saj.