Nuk do ta besoni

Kaq të mëdha i ka të pasmet Bebe, këngëtarja tregon shifra

Njihet për të pasme tejet bombastike.

Bebe Rexha një postim sot ia ka kushtuar trupit të saj, përkatësisht kësaj pjese që shumë meshkuj ia duan, shkruan Ballakni.info.

Në Facebook Bebe hodhi këtë fotografi duke treguar se të pasmet e saj mbajnë shifrën 8!

Madje, sipas shkrimit të lënë, këngëtarja ka theksuar se ndjehet krenare për të pasme të tilla dhe se gjithë kjo është punës së që e ka bërë në palestër.

Dëshmitarë për këtë gjë janë gjithë ndjekësit e saj, pasi Bebe shpesh ka publikuar video e fotografi se si i ushtron të pasmet e saj./Ballkani.info/