Almeda Abazi

Kaq e bukur duket Almeda shtatzënë në aeroplan

Është shtatzënë por kjo gjë nuk e ka penguar që udhëtojë.

Almeda Abazi ka hedhur një video në Instastory ku shihet se ishte në aeroplan dhe po fluturonte për diku.

Në pah, aktorja shqiptare ka vënë edhe barkun e saj të rrumbullakosur dhe duket tejet e bukur.

Ajo po shijon muajt e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti do sjell në jetë një djalë.