Ferizaj

Kaplohet nga zjarri një shtëpi një Ferizaj

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se në Ferizaj është djegur një shtëpi.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës ku viktima mashkull ka informuar se shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri.

Njësitë relevante kanë dalë nq vendine ngjarjes dhe zjarri është shuar nga zjarrfikësit.

Përveҫ dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.