Këngëtarja

Kaltrina Selimi po sjell bashkëpunim me Irkenc Hykën

Këngëtarja Kaltrina Selimi po rikthehet me një hit.

Këngëtarët e njohur shqiptar, Kaltrina Selimi dhe Ikrenc Hyka sot do të publikojnë këngën e re.

Kënga titullohet “Kthema” dhe pritet të publikohet me videoklip në orën 17:00.

Këtë bashkëpunim e kanë bërë të ditur të dy artistët pak orë para publikimit të këngës, në rrjetet sociale.

Ky pritet të jetë një hit i radhës në muzikën hqiptare, pasi që të dy këngëtarët janë shumë të dashur për publikun.