Kaltrina Selimi me projekt të ri

Ka kohë që i ka munguar skenës me ndonjë projekt bombastik.

Por, Kaltrina Selimi po rikthehet me një këngë të re, për të cilën tashmë ka nisur punën, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë vet këngëtarja që këtë gjë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram.

Ajo ka etiketuar emrin e Irkenc Hyka në foton e saj, gjë që la të kuptohet se po bëhet fjalë për një projekt të punuar nga ai.

Detaje të tjera nuk ka zbuluar dhe se çka do sjell ajo, presim të shohim./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

@irkenc.hyka @donamatoshiofficial @kacilleshi @sellmakasumoviq @helenadia_kosova @enea_nails

A post shared by Kaltrina Selimi (@kaltrinaselimiiofficial) on