Kallashi rikthehet me një foto hot dhe me ofendime të rënda

Kallashi është një personazh mjaft i njohur i showbiz-it shqiptar, e cila u bë e njohur nga kërcimet e saj ekzotike që bënte nëpër klube nate.

Pas një periudhe shkëputje ku iku në Zvicër si pasojë e kërcënimeve që kishte marrë siç e tregoi edhe ajo vet në një intervistë të fundit, Kallashi është rikthyer në Kosovë dhe është mjaft aktive në daljet e saj në televizione apo edhe në rrjetet sociale.

Mirëpo, pak më parë Kallashi i ka habitur të gjithë me një postim që ka bërë në Instastory, pasi ka shpërthyer në ofendime.

“Ti koke në horoskop mizë se shumë m** po han”, shkruan valltarja por pa bërë të ditur kujt i drejtohet.