Zgjedhjet

Kadri Veseli Veseli s’po i ndahet Sami Lushtakut, e këtyre dyve s’po iu ndahet mishi e birrat! (FOTO)

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli nuk po i ndahet Sami Lushtakut, kryetarit të degës së PDK-së në Skenderaj dhe njëri nga me të fuqishmit e kësaj partie.

Pasi që javën e kaluar u bënë bashkë në Drenicë dhe hëngrën mish qingji dhe pinë uiski, të dy këta u panë së bashku edhe mbrëmë, po ashtu në Drenicë, shkruan Ballkani.info.

Edhe kësaj here pati mish, por nuk dihet nëse ishte i viçit apo i qingjit!

Veseli e Lushtaku u mirëpritën nga familja Fazliu e Prekazit. /Ballkani.info/

loading…loading...