Këngëtarja

Ju ka munguar? Era Istrefi kthehet më seksi se kurrë, twerku më seksi i vitit 2020 VIDEO

Era Istrefi për një kohë të gjatë ka qëndruar e heshtur në karrierën muzikore, duke mos qenë aktive edhe në rrjetet sociale, padyshim që ju ka munguar fansave.

Por, Era u rikthye më e ‘fuqishme’ se asnjëherë më parë.

Së fundmi, ajo postoi një video në rrjetin social Instagram duke bërë ‘twerk’ para kamerës.

Përndryshe, Era është shumë e komentuar për linjat e saj super seksi dhe shumë herë merr vëmendjen me pozat e saj provokuese.