këngëtarët

Jo vetëm femrat, edhe meshkujt e estradës po ekspozojnë format trupore gjatë verës

Sezoni veror për këngëtarët është mjaft i ngjeshur me punë.

Ata janë shumë të angazhuar rreth prurjeve të reja muzikore dhe koncerteve të shumta.

Për promovimin e aktivteteve që bëjnë, rrjetet sociale janë shndërruar në domosdoshmëri për ta viteve të fundit.

Përveç marketingut për koncerte e projekte të reja, jo të rralla janë rastet kur këngëtarët nga estrada publikojnë edhe fotografi provokuese.

Përveç artisteve femra, së fundmi kemi pasur rastin të shohim edhe shumë meshkuj teksa me fotografi nga plazhi, ekspozojnë format e tyre trupore.

Capital T, Noizy, Ledri, janë vetëm disa nga emrat të cilët me gjithë pasionin që kanë për palestrën, nuk kanë hezituar që të publikojnë imazhe duke treguar vijën e tyre trupore.

Në vazhdim, ju sjellim disa prej tyre.

Capital T

Getinjo dhe Mozzik

Noizy

Ledri Vula

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Getoar Selimi

View this post on Instagram

Na myti ?

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Alban Ramosaj

View this post on Instagram

SuperSayian.jpg

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

loading…