Del fotoja

Jo veç xhaketë shtatë mijë euro! Morena blen edhe rroba me çmime të lira

Emri saj sot u lakua për një detaj!

Për Morena Tarakun u tha se ka blerë një xhaketë me një çmim marramendës, me të cilën mund të blehej një makinë, e që është shtatë mijë euro, shkruan Ballkani.info.

Por, jo vetëm rroba të shtrenjta blen Morena.

Në një foto që po qarkullon te faqja “What they wearing” shihet se këngëtarja ka veshur një bluzë të markës “Zara” që kushton 20 euro!

Siç duket për të nuk ka rëndësi çmimi, mjafton të ndjehet rehat dhe të duket bukur!/Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrQzi5GHeJd/?utm_source=ig_web_copy_link