Dy këngë

Jo veç Mozzik, edhe Getinjo po vjen me dy këngë të reja

Vëllezërit Aliu tashmë nuk po kanë të ndalur.

Para disa orëve, reperi Mozzik përmes një postimi të bërë në Instagram paralajmëroi ndjekësit e tij që po vjen me një projekt muzikor të titulluar “Nana” e që do lansohet me 16 dhjetor, shkruan Ballkani.info.

E tani, vëllai i tij, Getinjo, ka thënë se do i lansojë dy produksione muzikore.

““Ali Baba” dhe “Uh” vijnë se shpejti” ka thënë reperi përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Se çka do sjell ai, presim të shohim./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrOBfych6xU/?utm_source=ig_web_copy_link