Jetën e mbretit të Instagram-it, Dan Bilzerian mund ta provoni dhe ju, ja sa kushton (VIDEO)

Ju mund të jetoni si mbreti i Instagramit, Dan Bilzerian vetëm nëse keni në dispozicion 30 mijë paund në muaj.

38-vjecari që ka një pasuri prej 150 milionë dollarë ka nxjerrë me qera shtëpinë e tij në Los Anxhelos.

Për të provuar një stil jetese të cmendur si ajo e Dan, tarifa mujore është tepër e lartë. Dan Bilzerian njihet për pasurinë e tij që përfshin banesa e makina të shtrenjta, por dhe një numër të madh vajzash seksi që rrinë pranë tij.

Shtëpia e Dan përfshin pishina, shumë dhoma, një rrugë të gjatë për të shijuar me makinë dhe garazh për disa automjete.