Reperi

“Jeta është e çmendur… shihemi së shpejti”

Ai nuk qëndron larg ndjekësve të tij.

Prandaj, reperi Capital T afrohet me ta përmes projekteve që i publikon, shkruan Ballkani.info.

Capo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet mjaft i qeshur dhe i lumtur, pasi siç duket ka përgatitur një projekt të ri muzikor.

“Jeta është e çmendur, nuk dihet se çka të sjell…shihemi së shpejti” janë fjalët e tij.

E pjesa “shihemi së shpejti” po nënkupton që reperi po sjell këngë të re, por, nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër!/Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BrOQ23ajkO6/?utm_source=ig_web_copy_link