Këngëtarja

Jessie J nuk përmbahet, pozon gjysmë e zhveshur

Jessie J ka larguar të gjitha në pjesën e sipërme.

Jessie J ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, përmes së cilave sjel kujtimet më të bukura ndër vite.

Gjatë kësaj kohe kur po qëndron e mbyllur në shtëpi, këngëtarja ka hapur arkivat e fotografive të saj.

Në mesin e këtyre imazheve, ajo solli edhe një ku shfaqet e zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë ka veshur një palë pantallona.

Për ndryshe, Jessie J muajt e fundit është komentuar për krizën që kishte në lidhje dhe ribashkimin me aktorin Channing Tatum.