bukuroshja

Jennifer Lopez sa më e vjetër, aq më seksi – çmend fansat krah burrit

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez, është e njohur për postimet e shpeshta që i bë në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi tejet të bukura së bashku me burrin e saj, Alex Rodriguez.

E veshur me shije dhe tejet elegante J.Lo ka shkruar: “Mëngjesi me mashkullin e ëndrrave”.