shoku i ish-burrit

‘Je femër e ulët’, shoku i ish-burrit të Monikës i kthehet ashpër aktores: Ti e ke tradhtuar burrin

Gjatë ditës së djeshme Monika si rrallë herë është rrëfyer për divorcin dhe shumë gjëra të tjera.

Ajo rrëfeu se jeta pas divorcit ishte një ferr i vërtetë.

Madje ajo rrëfeu se ish bashkëshorti i saj e kishte tradhtuar atë.

Ka pasur komente të shumta, por ai i cili mori vëmendje ishte i mikut të ish-burrit të Monikës.

Ai ka reaguar në videon ku Monika po i shpjegonte Egzonës jetën e saj personale.

‘Po si mund të flasësh kështu për të ndjerin mikun tim Gencin?? Po ti qenke vërtet një femër e ulët, një ndyrësi!! Po ti mendon se ne nuk e dimë se ishe pikërisht ti ajo që fillove tradhtitë e njëpasnjëshme???’, shkroi ai duke e akuzuar se Monika e kishte tradhëtuar atë.

Monika këtë javë është në nominim bashkë me Arbërin dhe njëri do të lërë shtëpinë të marten.