Janë ndarë, por miliarderi iranian ka befasuar të gjithë me këtë veprim për Morenën

Milardieri iranian Sasha Sobhani u bë i njohur nga lidhja e tij me këngëtaren Morena Taraku.

Milardieri iranian Sasha Sobhani u bë i njohur nga lidhja e tij me këngëtaren Morena Taraku.

Lidhje e cila u përfol gjatë nga mediat rozë edhe për arsyen e ndarjes së tyre.

Së fundmi thuhet se Morena ka fshirë dhe tatuazhin që i kishte kushtuar miliardierit, ndërsa duket se ky i fundit nuk e harron dot lehtë këngëtaren shqiptare.

Sasha ka postuar së fundmi në Instastory një video ku shfaqet duke filmuar pamjen jashtë hotelit ku po qëndron në Stamboll, teksa në sfond po dëgjon këngën e Morenës me titull’Amore’ ç’ka është komentuar si dedikim i miliardierit për këngëtaren shqiptare dhe si një kërkesë për tu rikthyer bashkë.