“Jam e vdekur”, Rita Ora shtrihet në tokë pas…

Ajo ka shokuar gjithë ndjekësit që i ka në Instagram.

Rita Ora ka hedhur video në Instastory ku shihet e shtrirë në tokë, pothuajse pafrymë, shumë e lodhur dhe e djersitur, shkruan Ballkani.info.

Krejt kjo është rezultat i palestrës që këngëtarja me origjinë kosovare e ka bërë.

Siç duket Rita po tenton të bëhet akoma më e formësuar se sa është,pra, edhe pse çdo herë është komentuar për linjat trupore tejet seksi./Ballkani.info/