Këngëtarja

Ja kush po i bën masazh Dafinës, nuk është kush po mendoni ju

Ajo është shumë e lodhur me koncerte.

E nëse jo njerëzit, Dafina Zeqiri ka gjetur një tjetër zgjidhje dhe zgjedhje për t’i bërë masazh.

Ajo në Instastory ka hedhur një video ku shihet macja e saj duke e masazhuar.

Nga prekjet e maces, Dafina ndjehet shumë e relaksuar.

loading…loading...