Dueti

Ja kur do publikohet projekti i Noizyt me reperin grek

Ata kanë bërë një duet.

Noizy dhe reperi grek i njohur me nofkën Snik tashmë e kanë gati këtë këngë për ta publikuar, shkruan Ballkani.info.

Kënga që është finalizuar edhe me klip do publikohet me datë 18 dhjetor.

Se çka do na sjellin ata, pritet të shohim./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrSvRVVBtjI/?utm_source=ig_web_copy_link