vizita

Ja ku e vazhduan vizitën Sokol Haliti së bashku me Abdixhikun

Kandidati për kryetar të Vitisë nga radhët e LDK-së, Sokol Haliti sot ka pritur në Viti, kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhikun, njofton Ballkani.info.

Pas takimit në qytet, Haliti njofton se së bashku me Abdixhikun vazhduan vizitën në Pozheran.

“Së bashku me kryetarin Abdixhiku dëgjuam me kujdes kërkesat e tyre, dhe u siguruam atyre mbështetje të plotë”, tha ai.

Postimi i plotë: