Ja çka bëjnë Adelina dhe Vali kur djalin e kanë në gjumë

Ditët e dimrit kanë ardhur.

E derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina me bashkëshortin e saj kanë gjetur një zgjedhje interesante se si ta kalojnë kohën bashkë, shkruan Ballkani.net

Adelina ka hedhur ka fotografi në Instastory ku shihet se po pinte verë me Valin pranë zjarrit.

‘’Derisa fëmija është në gjumë’’, ka shkruar Adelina pranë postimit.

Këto foto të saj vijnë pas rikthimit të këngëtares në rrjetet sociale, pasi dikur kishte mbyllur Instagramin./Ballkani.info/