Reperja

Ja çfarë veture ia bleu gruaja reperit Mozzik

E ka gëzuar me një veturë të re.

Loredana ka blerë një makinë të tipit “Rang Rover” ngjyrë e kuqe për bashkëshortin e saj dhe padyshim edhe për vete, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se si reperi si një fëmijë i vogël dhe i gëzuar ka pozuar para makinës.

Kujtojmë që Loredana është shumë aktive në rrjetet sociale por deri më tani nuk ka zbuluar pothuajse asnjë imazh ku shihet me barkun e fryrë./Ballkani.info/