Jeniffer Lopez

J.Lo tërësisht e zhveshur në projektin e ri muzikor FOTO+18

Jenifer Lopez vjen tejet provokuese në projektin e ri.

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez së shpejti publikon projektin e ri muzikor.

Nëpërmjet një videoje la të kuptohet se kënga e saj e re do të vijë e realizuar me videoklip.

“Në mëngjes, fytyra e mëngjesit, këngë e re”, ka shkruar J.Lo pranë videos së postuar mirëpo ajo se çfarë ra në sy ishte vetë ajo.

Jennifer Lopez vjen tërësisht e zhveshur në videon e projektit të ri muzikor dhe komentet ishin tejet pozitive.

J.Lo fansat e quajnë si gruan më seksi ndonjëherë. Kujtojmë se ajo edhe në bashkëpunimin me Malumën u shfaq në skena tejet atraktive.