Reperi

Iu përmend teksti në protesta, kështu reagon Majku

Protestat që po mbahen në Tiranë janë kthyer në një arenë të teksteve të këngëve.

Përpos që në pankarta u shkruajtën pjesë të projekteve muzikore të Unikkatil, MC.Kreshës dhe Lyrical Son, sot u pa një tjetër letër që po mbahej në duar nga një student, e që është një tjetër këngë, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për tekstin “Paris Milano” të Majkut dhe Getit.

Foton e bërë gjatë protestës e ka rishpërndarë vet Majku duke qeshur me këtë ide që kanë bërë studentët shqiptarë./Ballkani.info/