policia

Istogasit i gjendet kallash në shtëpi, arrestohet e më pas lirohet

Policia në Istog ka arrestuar të martën një person pasi ai kishte mbajtur në shtëpinë e tij një armë zjarri në mënyrë ilegale

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Istog, ku policia tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri të tipit AK-47 dhe 26 fishekë.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se pas intervistimit, me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

loading…