Istog

Istog, vritet nga Policia një person që po tentonte ta grabiste bankën (FOTO)

Pak minuta më parë një person është qëlluar me armë në Istog.

Sipas burimeve të Indeksonline personi i është vrarë dyshohet se ishte duke tentuar të plaçkiste një bankë dhe në të njëjtën kohë Policia është detyruar të qëllojë në drejtim të tij.