Blerim Vela

Ish-shefi i stafit në Presidencë Blerim Vela ia nis punës në OSBE në Shqipëri

Ish-shefi i stafit të presidentes Vjosa Osmani, Blerim Vela ka filluar punën në misionin e OSBE-së në Shqipëri, shkruan Gazeta Express.

Këtë e ka bërë të ditur ai në një postim në platformën “X”.

Madje ai sot njoftoi se kanë mbajtur një takim dhe se ai e ka pasur fjalën hyrëse.