“Për’puthen”

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” publikon fotografi të tatuazhit afër zonës intime

Ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Efi ishte ndër më të përfolurat gjatë këtij sezoni si në media rozë, po ashtu edhe nëpër rrjete sociale.

Kjo pasi që ajo kishte ngjashmëri të madhe me moderatoren, Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjata.

Tashmë edhe pas daljes së saj nga programi, Efi vazhdon të komentohet për jetën e saj private.

Ajo ka filluar pushimet dhe bashkë me të ndodhet edhe ish-konkurrentja, Mikela, teksa Efi po qëndron mjaftë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon fotografi ndryshme.

Së fundmi, ka publikuar një fotografi me kostum plazhi, ku shihet se Efi ka një tatuazh jo shumë larg pjesës intime.