Ish-konkurrentja

Ish-konkurrentja e “Përputhen” në lidhje dashurie, zbulon detajet

Ish-protagonistja e edicionit të parë të “Për’puthen”, Ina Kollçaku ka konfirmuar se eshte ne nje lidhje dashurie.

Ina, e cila do të qëndrojë deri në fund të shtatorit në Livadh ku edhe po menaxhon lokalin e saj në plazh, zbuloi edhe arsyen pse ra në dashuri me burrin fatlum.

“Çka të bën të e dashurosh atë”, e pyeti një tjetër dhe ajo u përgjigj: “Mënyra se si më dashuron ai mua”.