Eri Aga

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në lidhje dashurie me konkurrenten e “It’s my Love”?

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga ka dy muaj që është përjashtuar nga emisioni për shkak të një përleshje në mes tij dhe Dorit.

Së fundmi, Eri është parë në shoqërinë e një vajze bionde, teksa ata shkëmbejnë puthje dhe bëhet e ditur se vajza në fotografi është Ina Muriqi, konkurrente tek emisioni tjetër i dashurisë në Kosovë, “It’s my Love”.

Ndërkohë dyshja akoma nuk ka reaguar pas publikimit të këtyre fotografive.

Kujtojmë që kohë më parë, Eri ishte përfshirë në një situatë tjetër me ish-konkurrentin, Fation Kuqari, dhe nuk është pjesë e ‘Për’Puthen’ më, ndërsa Ina vazhdon të jetë pjesë e ‘It’s my Love’.