Shqipëri

Ironia therëse: Shqiptarë gëzohuni, kryeministri juaj lahet një herë në vit

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar kryeministrin Rama lidhur me foton e bërë virale në rrjetet ndërsa ai bën dush.

Vasili shkruan se duhet të gëzohemi pasi të paktën një herë në vit ai lahet.

“Shpesh kryeministrit ja kane permendur qe s’lahet dhe qe vjen ere.

Gezoni o njerez, kryeministri te pakten nje here,per vit te ri,lahet……!!!!”, shkruan ai.