Klaudia Pepa

Ia vuri fjakën fansave: Kështu pastron shtëpinë në Itali balerina shqiptare VIDEO

Balerina super seksi shqiptare, Klaudia Pepa këto ditë vetizolimi ka shfrytëzuar rastin të provoj shumë stila vallëzimi, por duket se kjo nuk i k mjaftuar balerinës.

Ajo po jeton në Itali tashmë e sa vite dhe atje situata nuk është aspak e mirë.

Këto ditë kur të gjithë janë mbyllur në shtëpi, Klaudia Pepa ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të pastruar shtëpinë.