Këngëtarja nga Shkupi

Adelina shkoi në Tiranë, zbulojeni arsyen

Që nga koha kur ka qenë shtatzënë në djalin e saj, nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor.

Këngëtarja Adelina Tahiri ka shkuar në Tiranë por nëse mendoni se atje po qëndron në realizimin e këngëve të reja, jeni gabim, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, në kryeqytetin shqiptar këngëtarja nga Shkupi po qëndron të realizoj një set të ri bashkë me birin e saj, te kompania e Rezarta Shkurtës, që merret me realizimin e fotove dhe kampanjave për fëmijë.

Se si do dalin këto foto, pritet t’i shohim pas shkrepjes dhe editimit të tyre./Ballkani.info/