Këngëtari

I veshur me të zeza, Butrint Imeri ka një njoftim për ndjekësit e tij

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Por, postimi që sot ka bërë Butrint Imeri është më i veçantë dhe më i ndryshëm se të tjetrët, shkruan Ballkani.info.

Në foton e hedhur në Instagram, këngëtari shihet i veshur kokë e këmbë me të zeza dhe kostumi i rrinte për mrekulli.

Imazhit Butrinti ia la edhe një shkrim ku paralajmëroi datën e publikimit të projektit të ri që e ka në bashkëpunim me Gjikon e që është dueti “Ballkava”.

“Ballkava” publikohet me 14 dhjetor në ora 14:00./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrTEALEF8Mq/?utm_source=ig_web_copy_link