Arrestohen

Hyjnë në shtëpi, ia vjedhin mishin

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar në Klinë pasi që të njëjtit kanë depërtuar në shtëpinë e viktimës dhe i kanë vjedhur një sasi të mishit.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.